نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 20 مرداد 1392 بازدید: 191
پرینت

قیمت گذاری در بازارهای الکترونیک

 چکیده: امروزه پدیده اینترنت و جهانی شدن به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر مطرح شده اند، به گونه ای که اندیشمندان این دو را از یکدیگر قابل تفکیک نمی دانند و معتقدند اینها تسهیل کننده یکدیگر هستند. دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. اینترنت و به طور کلی دنیای الکترونیک همه ابعاد زندگی و جوامع بشری را دستخوش تغییر خود کرده است. به تبع آن بازارها نیز دچار تغییرات ماهیتی و شکلی شده اند. به این بازارها که در اثر تاثیر و به کارگیری دنیای الکترونیک شکل گرفته اند، بازارهای الکترونیک گفته می شود. همانطور که ماهیت بازار تغییر کرده است، قابل پیش بینی است که سایر موارد وابسته به آن نیز تغییر کند. ازجمله این موارد استراتژی‌های قیمت گذاری است که می بایستی متناسب با نوع بازار تغییر کند. در این مقاله کوشش شده است استراتژی‌های قیمت گذاری در بازارهای الکترونیک معرفی و به طور مختصر تشریح شود.

ادامه مطلب: قیمت گذاری در بازارهای الکترونیک
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 20 مرداد 1392 بازدید: 181
پرینت

بهایابى برمبناى فعالیت در تجارت الکترونیک

چکیده:  این مقاله، استفاده از سیستم بهایابى برمبناى فعالیت را در شرکت‏هاى فعال در تجارت الکترونیک پیشنهاد مى‏کند. استفاده از این سیستم منجر به ردیابى موثرتر هزینه‏هاى سربار در تجارت الکترونیک خواهد شد. در این مقاله براى تشریح فرایند درک، پیاده‏سازى و اجرا، و تجزیه و تحلیل هزینه‏هاى لازم براى تداوم فعالیت سیستم بهایابى برمبناى فعالیت، از یک مطالعه‏ى موردى درباره شرکتى فعال در زمینه تجارت الکترونیک استفاده شده است که از نوع تجارت بنگاه با مشترى مى‏باشد. نهایتاً، این مقاله برخى مزیت‏ها از قبیل کنترل هزینه، ارزیابى سودآورى، و کارایى راهبرد شرکت را مورد بررسى قرار مى‏دهد که این مزیت‏ها نتیجه مستقیم اجراى سیستم بهایابى برمبناى فعالیت است.
 واژه‏ هاى کلیدى: بهایابى برمبناى فعالیت، کنترل هزینه، سودآورى مشترى، تجارت الکترونیک.

ادامه مطلب: بهایابى برمبناى فعالیت در تجارت الکترونیک
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 15 مرداد 1392 بازدید: 171
پرینت

 هشت نکته ای که یک توسعه دهنده وب باید به مشتریانش بیاموزد

ک شرکت طراحی وب تأسیس میکنید، باید به این نکته توجه کافی داشته باشید که مشتریان، قلب تجارت شما هستند. نوع مشتریانی که انتخاب میکنید، بیانگر نوع نگرش و کلاس کاری شرکت شماست. از دیگر سو، انتخاب شرکت شما از سوی مشتریان، بیانگر طرز تفکر و سطح توقع و بسیاری موارد پر اهمیت دیگر در خصوص آنهاست. نوع رابطه ای که شما با مشتریانتان برقرار میکنید از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که شما نیاز به مهارت و تجربه در خصوص طراحی و پیاده سازی صفحات وب دارید، در برقراری ارتباط درست با مشتریان هم نیازمند دانش و تجربه کافی هستید. نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید از ابتدای پروژه به آنها توجه کافی داشته باشید تا در پایان پروژه ، طرفین راضی و خوشحال باشند و به مشکل برنخورید. تیم فنی کائسنا تجارب بسیار ارزنده ای دارد که با کمال میل، در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت. پس صمیمانه شما را به خواندن ادامه این مقاله دعوت میکنم.

ادامه مطلب: هشت نکته ای که یک توسعه دهنده وب باید به مشتریانش بیاموزد
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 165
پرینت

 

نگرشی بر درگاه‌های فراگیر‌ی الکترونیکی

فهرست مطالب
نگرشی بر درگاه‌های فراگیر‌ی الکترونیکی
 مقدمه
 درگاه‌ها و تاریخچة آنها
فراگیری الکترونیکی درگاه‌ها و آموزش الکترونیکی
شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی درگاه‌های آموزشی
 ارزیابی درگاه‌های آموزشی
 مراحل و نکات مهم در توسعة درگاه‌های آموزشی
 درگاه‌های آموزشی؛ چشم انداز ایران و جهان
 نتیجه گیری

 منابع

ادامه مطلب: نگرشی بر درگاه‌های فراگیر‌ی الکترونیکی
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 129
پرینت

 بررسي سايت کتابخانه هاي ديجيتالي - يک کتابخانه با چند کليک

هنوز کاغذ را کامل بر ميز نگذاشته و قلم به دست نگرفته بودم که صداي آشنايي عتاب آلوده گفت:« ايني که برداشتي يه تيکه از يه درخته ...اصلا حواست هست؟»  جمله خيلي کوتاه بود اما تاثيرگذار به گونه‌اي که هنوز هم هر وقت چشمم به کتاب و کاغذي مي‌افتد احساس مي‌کنم دارم تکه‌اي يک درخت را نگاه مي‌کنم. حکمت اين نسخه‌ها و کتاب‌ها و در نهایت کتابخانه‌هاي ديجيتال هم نبايد چيزي به غير از اين باشد؛ حکمتي که تلاش دارد اين عادت درخت خواني را از ما ربوده و چشم‌ها و انگشتانمان را با کليدهاي منظم و آراسته نشسته بر کيبورد رايانه‌هايمان آشنا کند.

ادامه مطلب: بررسي سايت کتابخانه هاي ديجيتالي - يک کتابخانه با چند کليک
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: پرداخت / تجارت الکترونیکی
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 147
پرینت

 بانک مجازی چیست؟

 جهان در حال مجازی ‌تر شدن است. بانک ‌های مجازی هم، در سطح جهانی رو به رشدند و امکان انتخاب و انعطاف بیشتری به مشتری داده‌اند. بانک مجازی (که با نام بانک الکترونیکی نیز شناخته می شود) بانکی مانند سایر بانک ها است، با این مزیت که قادر است خدمات خود به مشتریانش را به جای شعبه ‌های فیزیکی در فضای مجازی (مانند اینترنت) ارائه ‌کند. بانک ‌های مجازی/الکترونیکی نسل جدید و رو به رشد بانک ها هستند و روش های جدیدی در ارائه خدمات بانکی ارانه می کنند که می تواند هم هزینه ‌ها و اتلاف وقت مشتریان را به طور چشمگیری کاهش ‌‌دهد و هم تنوع و کیفیت خدمات ارائه شده را ‌افزایش دهد. در بانک مجازی شما پولتان را راحت‌ تر مدیریت می‌ کنید، نفع بیشتری می ‌برید و در ازای خدمات متنوع ‌تر، هزینه‌ کمتری می ‌پردازید. بانک مجازی این امکان را به شما می‌ دهد که بتوانید از روی مبل راحتی منزل، پشت میز کار و یا هنگام سفر، در نیمه‌ شب یا روزهای تعطیل که بانک‌ های رایج تعطیل اند و یا در دسترس نیستند، عملیات‌ بانکی‌ خود را پیگیری کنید.

ادامه مطلب: بانک مجازی چیست؟
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 169 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید