نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 08 اسفند 1393 بازدید: 225
پرینت

يک روش رايگان براي افزايش ترافيک وب سايت

آیا به تازگی از خود پرسیده‌اید، "آیا مردم از نوع فعالیت شرکت من آگاهی دارند؟" در مقام صاحب یک تجارت الکترونیکی، به دلیل آن‌که فعالیت شغلی شما به وسیله‌ی اینترنت صورت می‌گیرد، در طول هفته بیش از ده ایمیل مختلف ارسال می‌کنید. با این حال ممکن است از خود بپرسید که "چرا مراجعه کننده ندارم؟"
بگذارید مساله را بررسی کنیم. شما خواستار فروش، بازدیدکنندگان، مشترکان خبرنامه الکترونیکی و مراجعان وب‌سایت بیشتری هستید. بسیار خوب، می‌توانید همه‌ی این مزایا را، حتی زمانی که از کامپیوتر خود دور هستید، با يک روش اثبات شده رايگان، به دست آورید.
کافی است امضای ایمیل خود را به ابزار رایگان مولد ترافیک سایت خود تبدیل کنید و پس از این خواهید دید که مردم شما را به خاطر خواهند سپرد.
حال برای لحظه‌ای وانمود کنید که امضای ایمیل شما به شما تعلق ندارد. وانمود کنید در حال خواندن نامه الکترونيکي هستید که امضای ایمیل شما در پایان آن است. آیا از این طریق از نوع فعالیت شرکت خود مطلع می‌شوید؟ آیا شماره‌ی تلفن یا آدرس ایمیلی در این امضا ذکر شده تا در صورت نیاز و برای رفع سوالات احتمالی با آن تماس بگیرید؟ در صورت منفی بودن جواب، همین حالا دست به کار شوید!

به موارد زير توجه کنيد:
- نصب سيستم پاسخگوی خودکار (Autoresponder) براي پست الکترونيک شما کار بسیار آسانی است.
- زمان با ارزش خود را فقط به نگارش متن ایمیل خود اختصاص دهید (و نه به نوشتن با عجله‌ی اسم خود با غلط ‌های تایپی زياد)
- ترافیک سایت خود را افزایش دهید (مردم به طور رایگان مشترک خبرنامه الکترونیکی شما می‌شوند).

ادامه مطلب: يک روش رايگان براي افزايش ترافيک وب سايت
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 08 اسفند 1393 بازدید: 276
پرینت

 توضیحاتی در مورد پیچ رنک

pageRank چیست ؟
Pagerank به معنای رتبه صفحه است و در اصل امتیازی است که گوگل برای هر صفحه وب قائل میشود .به طور خلاصه می توان گفت پیج رنک (Page Rank یا PG یا Google Page Rank) پارامتری است که توسط آن اهمیت یک صفحه اینترنتی تعیین می شود. هرچه این عدد (بین صفر تا 10) بیشتر باشد نشان دهنده اهمیت بیشتر آن صفحه است.


تئوری عملکرد PageRank :
امتیاز بندی صفحات به این صورت است که یک لینک از یک صفحه وب به یک صفحه دیگر که در یک سایت دیگر است به معنای یک امتیاز مثبت برای صفحه مقصد حساب میشود . چون وب مسترها لینک سایت هایی را در سایت خود قرار میدهند که فکر میکنند برای بازدید کنندگان سایتشان جالب و با ارزش باشد . گوگل از تعداد این لینک های ورودی به صفحات سایت های دیگر ، برای قضاوت درباره امتیاز دهی به آنها و نیز مرتب کردن آنها در هنگام جستجو در گوگل استفاده کرد . برای مشاهده لینک های ورودی به سایت خود میتوانید جمله link:http://www.yourURL.com را در گوگل وارد کنید تا لیست سایت هایی که به شما لینک داده اند را مشاهده کنید . البته سیاست گوگل طوری است که تمامی لینک های ورودی به سایت را نشان نمی دهد .

ادامه مطلب: توضیحاتی در مورد پیچ رنک
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 25 مرداد 1392 بازدید: 171
پرینت

 
نمایش رتبه ی (page rank) وبسایت و یا وبلاگ مورد نظر شما توسط گوگل و ارائه ی کد نمایش آن
 
http://www.googleprr.com    http://www.prchecker.info
http://www.google-pagerank.net    http://pagerank.net/pagerank-checker
http://mygooglepagerank.com    ارزش وبلاگ شما بر حسب دلار
قرار دادن تبلیغات گوگل در وبسایت یا وبلاگ شما    ارائه کننده فضای رایگان جهت قرار دادن انواع فایل

ادامه مطلب: نمایش رتبه ی (page rank) وبسایت و یا وبلاگ مورد نظر شما توسط گوگل و ارائه ی کد نمایش آن
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 304
پرینت

 گوگل پلاس را بشناسیم (1)

بدون شک  تاثیر نمیتوان از تاثیر شبکه های اجتماعی  در روزگار کنونی به راحتی گذشت، از روزی که مارک زوکربرگ فیس بوک را بنیان نهاد این  تاثیر بیشتر به چشم آمد، در فعالیت های اجتماعی در فعالیت های مدنی و ... . در این میان شبکه های اجتماعی مختلفی با کارکرد های مشابه  ولی امکانات متفاوت وارد بازار شدند که از این بین به فرندفید و توئیتر میتوان اشاره کرد که البته هیچ کدام به اندازه ای که فیس بوک همه گیر  شد، موفق نبودند. تقریبا یک سال و نیم قبل گوگل با سرویس گوگل باز"Google BUZZ" سعی کرد که وارد این بازار شود ولی در این زمینه خیلی موفق نبود و این سرویس گوگل نتوانست بازده مورد نظر غول گوگل را داشته باشد. آتشفشان خاموش گوگل تقریبا 72 ساعت قبل از نگارش این متن در مجله علمی کائسنا دوباره شروع به کار کرد و از شبکه اجتماعی جدیدش به نام گوگل پلاس"Google PLUS" که در بین فارسی زبانان به گوپس( تلفیق گوگل و پلاس) خوانده میشود، پرده برداری کرد و بدین صورت بسیاری از اهالی اینترنت و حتی مارک زوکربرگ را تحت تاثیر قرار داد بطوری که در عکس العملی سریع زوکربرگ اعلام کرد تا هفته آینده سرویس های جدیدی از فیس بوک شروع به کار خواهد کرد.

ادامه مطلب: گوگل پلاس را بشناسیم (1)
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 198
پرینت

 گوگل پلاس را بشناسیم (3)

در دو قسمت قبل به بررسی دو قابلیت عمده گوگل پلاس پرداختیم. در قسمت اول به معرفی حلقه ها و در قسمت دوم به معرفی پاتوق پرداختیم. امروز و در آخرین بررسی گوگل پلاس به بررسی Spark (جرقه) ها میپردازیم. تعریفی که خود گوگل در مورد sparks ارائه کرده اینگونه است: " اسپارکس داستان هایی از چیزهایی که عاشق آنها هستید را از سرتاسر وب برای شما جمع آوری میکند، بنابر این  قادر خواهید بود به مباحثه های جهت دار و معنی دار با دوستانتان بپردازید."

ادامه مطلب: گوگل پلاس را بشناسیم (3)
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 215
پرینت

 گوگل پلاس را بشناسیم (2)

در بخش قبلی "گوگل پلاس را بشناسیم" به معرفی کلی این سرویس و حلقه ها پرداختیم. خواندیم که در حلقه ها شما خواهید توانست دوستانتان را دسته بندی کنید و مطالبتان را با آنها به اشتراک بگذارید. اما گوگل بیش از این به فکر کاربرانش بوده است. در قسمت HangOuts  شما قادر خواهید بود به صحبت کردن با دوستانتان به صورت گروهی یا انفرادی به صورت متنی"Chat" یا ویدئو چت بپردازید.

در ادامه به بررسی این قسمت از گوگل پلاس میپردازیم.

ادامه مطلب: گوگل پلاس را بشناسیم (2)
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 13 مرداد 1392 بازدید: 289
پرینت

 Google Apps چیست و چه استفاده هایی برای ما دارد؟

 Google Apps چیست؟

گوگل اپس یک سری از برنامه ها و ذخیره سازی فایل ها تحت وب و از طریق مرورگرهاست بدون آنکه کاربر نیاز به خریدن آن نرم افزارها داشته باشد.کاربران قادر خواهند بود به راحت وارد حساب کاربری خود وارد شده و به فایل ها و ابزارهای مورد نیازشان دسترسی داشته باشند. ابزارهای پیشنهادی شامل ابزارهای ارتباطی (Gmail-Gtalk و Google calendar) ابزارهای تولیدی (Google Docs شامل فایلهای متنی، جداول و فایلهای ارائه)، صفحه شروع قابل تغییر (iGoogle) و Google Sites  برای توسعه صفحات وب. این ابزارها رایگان هستند ولی کاربران قادر خواهند بود تا با پرداخت هزینه، ابزارهای بیشتر و فضای بیشتری را خریداری نمایند. نسخه آموزشی آن تقریبا تمام امکاناتی را که نسخه تکمیلی و پولی آن دارد را به صورت رایگان پوشش میدهد و برای دانش آموزان دوره دبیرستان به بالا پیشنهاد میشود.

ادامه مطلب: Google Apps چیست و چه استفاده هایی برای ما دارد؟
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: سایت گوگل
نمایش از 30 فروردين 1392 بازدید: 227
پرینت

روش های جستجو در گوگل

اگر میخواهید کلمات تایپ شده در جستجو باشند آنها را با فاصله بصورت ساده در کنار هم بنویسید.

Zabet Web Design

اگر بخواهیم نتایج جستجوی به جای شامل بدون چند کلمه یک جمله چند کلمه ای را بدون کاستی شامل شود از دابل کوتیشن استفاده می کنیم

"Zabet Web Design"

اگر میخواهید یکی از کلمات شما حداقل در نتایج باشند بین آنها OR بگذارید.

ادامه مطلب: روش های جستجو در گوگل
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید