نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: رجيستري ويندوز
نمایش از 14 مرداد 1392 بازدید: 268
پرینت

رجیستری

رجيستري را مي توان به عنوان بانک اطلاعاتي معرفي کرد که براي نگهداري تنظيمات و گزينه هاي نسخه هاي 32 بيتي ويندوز همچون ويندوز 95،98،ME و NT/2000 مورد استفاده قرار مي گيرد. و شامل اطلاعات و تنظيماتي است که براي تمام قطعات سخت افزاري ، نرم افزاري ، کاربران و تنظيمات مربوط به خود سيستم مورد استفاده قرار مي گيرد. هر زمان که کاربري تغييري در تنظيمات مربوط به Control Panel يا FileAssociations ، System Policies ايجاد کند و يا برنامه نرم افزاري جديدي را نصب کند ، اين تغييرات در رجيستري ويندوز ثبت شده و باقي مي مانند.

به زبان ساده تر رجيستري دفترچه يادداشت سيستم عامل مي باشد.

ادامه مطلب: رجیستری
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: رجيستري ويندوز
نمایش از 09 خرداد 1392 بازدید: 207
پرینت

بیش از پنجاه نوع از کلید های میانبر در ویندوز ایکس پی

 ویندوز
در صورتی که دوست دارید تا با سرعت بیشتری با کامپیوتر کار کنید و خود را حرفه ای تر نشان دهید ترفندی فوق العاده را برای شما در نظر گرفته ایم. قصد داریم تا بیش از ۲۰۰ کلید میان بر در محیط ویندوز را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها میتوانید به طور کامل کارهایی که میتوانید با موس انجام دهید را با کیبورد شبیه سازی کنید.

ادامه مطلب: بیش از ۵۰ نوع از کلید های میانبر در ویندوز XP
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: رجيستري ويندوز
نمایش از 09 خرداد 1392 بازدید: 261
پرینت

آموزش پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز

 در زمان حاضر همه ی کاربران سیستم عامل ویندوز میبایستی از این نکته با اطلاع باشند که رجیستری ویندوز در اصل قلب تپنده ی این سیستم عامل محسوب میشود. رجیستری دقیقا بخشی از ویندوز میباشد که در آن هزارن مورد از جزئیات مورد نیاز این سیستم عامل برای مدیریت سیستم ذخیره شده است، با توجه به اهمیت چنین بخشی در سیستم عامل ویندوز کمپانی مایکروسافت ترتیبی داده است تا رجیستری در دو نسخه بر روی ویندوز ذخیره شود تا اگر نسخه ی اصلی آسیب دید ویندوز به سراغ نسخه ی پشتیبانی که خودش فراهم کرده است برود. اما بارها پیش می آید که هر دو نسخه ی رجیستری ذخیره شده توسط سیستم عامل ویندوز آسیب ببینند و زمانی که رجیستری آسیب ببیند میبایستی ویندوز و تمامی برنامه های تحت آن از ابتدا نصب گردند.

ادامه مطلب: آموزش پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید