نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: صفحه كليد ( Keyboard )
نمایش از 19 مهر 1394 بازدید: 170
پرینت

علت روشن نشدن سیستم بعد از فشار دادن کلید پاور

سخت افزارهای خود را عیب زدایی کنید

همواره راه هایی وجود دارد که بدون نیاز به تخصص افراد ماهر، میتوانید پی به عیب سخت افزارهای مشکل دار خود ببرید. این ترفند اگر چه یک راهنمای جامع برای عیب زدایی از کامپیوترتان نیست اما می تواند شما را به سمت یافتن مشکل کامپیوتر راهنمایی کند. مطمئنا پیدا کردن عیب کامپیوتر توسط شخص خودتان بسیار شیرین تر از تشخیص آن توسط یک تعمیرکار با تجربه است!

اگر بعد از فشردن دکمه power، کامپیوتر روشن نشد:
بررسی کنید آیا سیم برق متصل است؟ آیا سر دیگر سیم برق متصل شده است؟ سوییچی که در پشت کامپیوترتان وجود دارد چک کنید. از اتصال صحیح منبع تغذیه به مادربرد اطمینان حاصل کنید. کابل برق فلاپی را چک کنید. اگر هیچ یک از این کارها نتیجه نداد در مرحله بعد هر چیزی را که به مادربرد متصل است به غیر از کابل برق، سیم دکمه Power، کارت گرافیک، حافظه RAM و CPU را جدا کنید. اگر باز هم سیستم بالا نمی آید یک یا دو قطعه از سیستم شما معیوب است. در این مورد به احتمال زیاد مادربورد یا منبع تغذیه Case شما اشکال دارد.

اگر سیستم روشن می شود ولی بوق نمی زند یا بالا نمی آید:

ادامه مطلب: علت روشن نشدن سیستم بعد از فشار دادن کلید پاور
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: صفحه كليد ( Keyboard )
نمایش از 19 مهر 1394 بازدید: 176
پرینت

 آموزش روشن کردن کامپیوتر با صفحه کلید

با بهره گیری از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید بدون نیاز به نرم افزار خاصی و تنها با استفاده از تنظمیات سیستمی به وسیله دکمه های کیبوردتان ، کامپیوترتان را روشن کنید.

روش کار :
ابتدا کامپیوتر را Restart کرده و چندین بار کلید Delete را فشار داده تا به محیط Setup بروید.
سپس گزینه Intergrated Peripherals را انتخاب کنید و در صفحه باز شده گزینه Keyboard Power on را انتخاب کنید که شامل گزینه های زیر می باشد و به ترتیب آنها را توضیح می دهیم:


1- گزینه Password : با انتخاب این گزینه می توان پسوردی را وارد نمود و از طریق پسورد کامپیوتر را روشن کرد اگر این گزینه را انتخاب کنیم باید بعد از آن گزینه KB Power On Password را انتخاب وپسورد مورد نظر را وارد کرد و سپس آن را تائید نمود.

ادامه مطلب: آموزش روشن کردن کامپیوتر با صفحه کلید
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: صفحه كليد ( Keyboard )
نمایش از 17 مهر 1392 بازدید: 289
پرینت

چگونه موس و کیبورد مناسبی را انتخاب کنیم

خرید کیبورد یا موس چیزی نیست که به سادگی از آن بگذریم. اگرچه ممکن است با کامپیوتر یک یا دو سال قبل از آنکه نیاز به ارتقا یا تعویض پیدا کند، بتوانید کار کنید اما احتمالاٌ کار با کیبورد و موس چندین سالها طول می کشد. بنابراین  مهم است که قبل از اقدام به خرید مواردی را در نظر بگیرید و سیستمی را تهیه کنید که تمام ویژگی های مورد نظر شما را داشته باشد، بسیار راحت باشد، و سالیان زیادی برای شما کار بدهد. مطالبی که در اینجا آورده شده اند، مواردی هستند که می بایست پیش از چنین خرید مهمی مورد توجه قرار دهید.

ادامه مطلب: چگونه موس و کیبورد مناسبی را انتخاب کنیم
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: صفحه كليد ( Keyboard )
نمایش از 09 خرداد 1392 بازدید: 163
پرینت

آنفولانزای گوارشی از طریق صفحه کلید های آلوده کامپیوتر قابل انتشار است

محققان گزارش کردند، یکی از واگیردار ترین ویروس ها که اغلب از آن بنام آنفولانزای گوارشی (شکمی) نام می برند ، می تواند از طریق وسایل مشترک بین انسان ها مانند کی بورد کامپیوتر، ماوس و… به آن ها سرایت کند.

 این ویروس در زمستان بسیار شایع تر است و سبب شروع اسهال و استفراغ در بیماران آمریکایی می شود .معمولا در مدارس، محل های کار وکشتی ها دیده می شود.
مراکز کنترل و پیش گیری آمریکا گزارشی ارائه کردند شیوع این ویروس در یک مدرسه ابتدایی در واشنگتون که در فوریه گذشته رخ داده بود ، بعضی از بیماران از طریق وسایل جانبی کامپوتر مانند کی بورد دچار آلودگی شده بود.
دکتر «شوا چامی» اپیدمیولوژیست مرکز CDC ویکی از نوسیندگان گزارشی که در نسخه چهارم مجله CDC S Morbidity and Mortality چاب شده است ، می گوید: « شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد وسایل مشترک مورد استفاده ، به گسترش بیماری کمک می کنند.

ادامه مطلب: آنفولانزای گوارشی از طریق صفحه کلید های آلوده کامپیوتر
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید