نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: CD / DVD رايتر
نمایش از 17 مهر 1392 بازدید: 224
پرینت

آشنايي بيشتر با سي دي رايتر

گذشته از اينكه ما در دنيايي زندگي مي كنيم كه هارد ديسك ها فوق العاده ارزان شده اند و حافظه هاي فلش مرتباً به سمت حجيم تر شدن و ارزان تر شدن پيش مي روند ولي به نظر نمي رسد براي CD و درايو آن جانشيني آمده باشد. همانطور كه با ورود CD هاي با قابليت چند بار رايت  فلاپي ديسك ها كم كم از روي كامپيوترها حذف شدند. البته روزي هم عمر CD به پايان خواهد رسيد.

هر چند كه امروزه يك هارد 80 گيگابايتي ظرفيت بالايي براي يك هارد ديسك محسوب نمي شود و با قيمت مناسبي مي توان آن را خريد و حجم آن برابر 120 CD مي باشد. ولي CD قابل رايت هنوز ارزان تر است و گذشته از اين مي توان از آن به راحتي براي انتقال اطلاعات استفاده كرد، دوام نسبتاً خوبي دارد. كوچك و ارزان است. و اينجاست كه اهميت وجود سي دي رايتر مشخص مي شود. در اين مقاله مي خواهيم در مورد CD رايتر صحبت كنيم. ابتدا در مورد مزايا و مشكلات انواع CD صحبت مي كنيم سپس به بررسي رايتر مي پردازيم.

ادامه مطلب: آشنايي بيشتر با سي دي رايتر
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: CD / DVD رايتر
نمایش از 07 خرداد 1392 بازدید: 229
پرینت

آشنایی با سی دی رایتر های گوناگون

 آشنایی بیشتر با سی دی رایتر

گذشته از اینکه ما در دنیایی زندگی می کنیم که هارد دیسک ها فوق العاده ارزان شده اند و حافظه های فلش مرتباً به سمت حجیم تر شدن و ارزان تر شدن پیش می روند ولی به نظر نمی رسد برای CD و درایو آن جانشینی آمده باشد.

همانطور که با ورود CD های با قابلیت چند بار رایت  فلاپی دیسک ها کم کم از روی کامپیوترها حذف شدند. البته روزی هم عمر CD به پایان خواهد رسید.

ادامه مطلب: آشنایی با سی دی رایتر های گوناگون
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 160 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید