نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: تکنيک های نرم افزاری
نمایش از 23 آبان 1393 بازدید: 154
پرینت

چگونه می توان تاریخچه چند مرورگر مختلف را یکجا مشاهده کرد؟ ( how to view multiple browser histories in one window )

امروزه یکی از گرفتاری های فکری والدین رفتار فرزندانشان در دنیای مجازی و وب گردی آنها می باشد، در این مورد والدین حق دارند که نگران فرزندانشان باشند و نظارتی بر بازدید فرزندانشان از وب سایت های نا مناسب داشته باشند. با وجود مرورگر های  متعدد بروی سیستم  پیگیری و جستجوی وب سایت های بازدید شده سخت و وقت گیر خواهد بود ، نرم افزار BrowsingHistoryView توسط  NirSoft برای سهولت این امر ارائه شده است و این قابلیت را دارد که تاریخچه  ثبت شده از چهار مرورگر اینترنت اکسپلورر،موزیلا فایر فاکس،گوگل کروم و سافاری را به صورت یکپارچه با تمام جزئیات نمایش دهد.

 مرحله اول:

نرم افزار BrowsingHistoryView را دانلود کنید این نرم افزار به صورت پورتابل بوده و به راحتی روی کامپیوتر شما و درایو USB قابل اجرا می باشد.


ادامه مطلب: چگونه می توان تاریخچه چند مرورگر مختلف را یکجا مشاهده کرد؟ ( how to view multiple browser...
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: تکنيک های نرم افزاری
نمایش از 23 آبان 1393 بازدید: 321
پرینت

10 نکته کاربردی در عیب یابی کامپیوتر

10 نکته کاربردی در عیب یابی کامپیوتردر هنگام بروز مشکل برای سیستم کامپیوتری توجه به این نکته مهم است که اساسی ترین مسئله تشخیص نوع و ماهیت مشکل بوجود آمده است که با شناسایی آن یافتن راه حل آسان تر خواهد بود، در ادامه متداول ترین  راهکارها ی عیب یابی سیستم های کامپیوتری  در10 نکته کاربردی ارائه شده است.
 
نکته 1: کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

اگر شما برای رفع مشکل خود با پیشتیبان فنی تماس بگیرید اولین کاری که از شما خواهد خواست این است که کامپیوتر خود را ریستارت کنید، راهاندازی مجدد یک کامپیوتر معمولا باعث رفع ایراد نمی گردد ولی به سرعت آن را آماده استفاده مجدد میکند و به این دلیل است که پشتیبان های فنی عاشق استفاده از این نکته هستند.
نکته 2: نرم افزار آنتی ویروس خود را در حالت اسکن کامل اجرا کنید

ادامه مطلب: 10 نکته کاربردی در عیب یابی کامپیوتر
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید