نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: زندگينامه شهيد احمد صادقي
نمایش از 24 آذر 1392 بازدید: 172
پرینت

فرازی از وصیت نامه و زندگی نامه شهید ˈاحمد صادقی بهمنیˈ

زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست. (رهبر فرزانه انقلاب)
فرازی از وصیت نامه و زندگی نامه شهید ˈاحمد صادقی بهمنیˈ
راه ما راه الهی است که حسین بن علی(ع) را به سر منزل مقصود رسانید، لذا راهی را که حسین بن علی (ع) پیمودند انتخاب کرده ام، زیرا هرچه داریم از حسین (ع) است، بنده دراین راه سپر و سیر خود را صراط المستقیم قرار داده ام و به یقین رسیده ام و هدف را خواهم یافت.

ادامه مطلب: فرازی از وصیت نامه و زندگی نامه شهید ˈاحمد صادقی بهمنیˈ
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: زندگينامه شهيد احمد صادقي
نمایش از 24 آذر 1392 بازدید: 172
پرینت

شهید احمد صادقی

تولد : 1335

شهید صادقی و چند نفر از دوستانش در خنج مشغول به كارگری ساختمان بودند كه شهید به آنها پیشنهاد كرد كه به جبهه بروند . پیشنهاد او پذیرفته شد و همه با هم از طرف شهرستان لارستان در دو گروه بزرگسالان و نوجوانان عازم شیراز شدند كه در این موقع دوستان شهید كه از بچه های روستا بودند به دلیل كم سن و سال بودن در گروه دیگر تقسیم بندی شدند اما به طور مخفیانه به شهید صادقی به گروه بزرگسالان) ملحق شدند . سپس از راه اصفهان و از طریق قطار به مراغه اعزام شدند پس از رسیدن به مقصد (مراغه) ایشان را به مهاباد (مقصد نهایی) اعزام كردند و در آنجا برای تقسیم بندی نهایی به ستاد مركزی فرستادند . آنجا نیز ایشان را جز گروهان ضربت قرار دادند در آن موقع وظیفه ی ایشان جنگ با تروریست های داخلی و كردهای مهاباد و ضد انقلاب آن مناطق و سركوب آنها بود .

ادامه مطلب: شهید احمد صادقی
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: زندگينامه شهيد احمد صادقي
نمایش از 24 آذر 1392 بازدید: 203
پرینت

احمد صادقی شهمیرزادی - مصاحبه با شهید (بر اساس متن وصیت نامه)

جناب آقای صادقی ! شما عنوان نموده اید که چند بار وصیت نامه نوشته اید و به تعبیر خودتان « به واسطه قبول نشدن در دانشگاه امام حسین علیه السلام تقاضانامه ام (وصیت نامه) کهنه شده و مجبور شدم آن را عوض کنم » بفرمایید با چه انگیزه ای وصیت می نویسید ؟

اولا «  اين تكليف را اسلام بر انسان مقرر نموده و بنده هم به عنوان يك مسلمان اجرا مي‌نمايم.» ثانیا « يادآوري به شما مردم، برادران و خواهران در خط امام ، هر چند شما مردم را سزاوار، همان فرموده امام امت است كه الهي شده‌ايد ولي تذكر و يادآوري اعمال خير باعث تشويق و مصمم شدن به انجام آن عمل مي‌گردد.»

 

ادامه مطلب: احمد صادقی شهمیرزادی - مصاحبه با شهید (بر اساس متن وصیت نامه)
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 159 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید