نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: ابرو / مژه
نمایش از 10 خرداد 1392 بازدید: 123
پرینت

از کاشت ابرو چه برداشتی دارید؟

«میزگرد زیبایی» این هفته را اختصاص داده ایم به دخترخانم نوجوانی که تا ۱۴ سالگی به دلیل ظاهرش از اجتماع دوری می کرده اما مدتی است که سعی می کند با تغییری که در چهره اش داده به زندگی عادی بر گردد. زهرا که مبتلا به نوعی نشانگان مادرزادی است، از حدود ۲ سال پیش در پی کاشت ابروها سعی کرده روی اعتمادبه نفس و اصلاح وضعیت زندگی اش کار کند

او که به دلیل نداشتن ارتباط های اجتماعی مناسب حتی حاضر نشد با «سلامت» به طور مستقیم گفت وگو کند، می گوید دلش می خواهد مثل آدم های مختلفی باشد که ظاهرشان زیبا نیست اما زندگی خوب و شادی دارند: «خیلی ها لب شکری اند و هیچ راهی برای درمانشان وجود ندارد ولی دوستان زیادی دارند، به راحتی در جمع حرف می زنند، خجالت نمی کشند و حتی مدام با آن لب ها می خندند و مردم هم آنها را دوست دارند.»

ادامه مطلب: از کاشت ابرو چه برداشتی دارید؟
 
نوشته شده توسط سيداحمدخزايي دسته: ابرو / مژه
نمایش از 10 خرداد 1392 بازدید: 102
پرینت

با خطرات کاشت گونه و ابرو آشنا شویم

از خطرات کاشت گونه و ابرو چه می‌دانید؟

زیبائی را همه دوست داریم. هم من هم شما و هم آفریننده همه ما. حاضریم کارهای زیادی را انجام دهیم تا این زیبائی را به اوج برسانیم. جراحی‌های زیبائی سال‌هاست که آمار بالائی در ایران پیدا کرده. اما این جراحی‌ها مثل هر کاری دیگری هم جنبه مثبت دارد و هم منفی. جنبه‌های منفی و تبعات این جراحی ها بیشتر ناشی از ناآگاهی‌ها و اطلاعات ناقص و نادرست ماست.

ادامه مطلب: با خطرات کاشت گونه و ابرو آشنا شویم
 

بانک اطلاعات دارو - داروشناسی

آشنایی با انواع داروها

عوارض انواع داروها و....

 -----------

ورود

حاضرين در سايت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

برای حمایت از ما امتیاز دهید